0

  ДОСТАВКА ТА ПОВЕРНЕННЯ

  Після погодження та підтвердження замовлення, товар буде доставлений Вам зручним для Вас способом та у зручний для Вас час. Ви зможете забрати товар самостійно у відділенні служби доставки Нова Пошта або ми доставимо Ваше замовлення "до дверей" за допомогою цієї ж кур'єрської служби.

  Якщо ви бажаєте оплатити замовлення при отриманні товару - ця послуга теж доступна для покупців нашого сайту. Якщо у вашому місті понад 1 відділення Нової Пошти то при оформленні замовлення виберіть найбільш зручне для вас відділення.

  Вартість доставки по Україні в середньому становить близько 65 грн. та сплачується вами додатково при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти. Точну вартість доставки Ви зможете побачити у процесі оформлення замовлення.

  Обмін та повернення товару:

  Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений Продавцем.

  Також звертаємо вашу увагу на те, що ми надаємо річну гарантію на всі товари, розміщені на нашому сайті. Роль гарантійного талону відіграє електронний фіскальний чек, який ми надішлемо вам після сплати вартості товару в СМС або повідомленням у Viber. Якщо протягом року куплений у нас товар вийшов з ладу з вини виробника - ми за наш рахунок оформимо обмін товару, що вийшов з ладу, на новий робочий або ж відшкодуємо вам 100% вартості купленого раніше товару. Наші гарантійні зобов'язання діють за умови, що куплена продукція не піддавалася стороннім фізичним та хімічним впливам, відсутні сліди контакту пристрою з рідинами, на пристрої відсутні сліди ударів, корпус пристрою не деформований, немає слідів спроб розкрити пристрій тощо.

  Обмін і повернення ми робимо без зайвої паперової бюрократії, тому тривалість цього процесу залежить виключно від вас і швидкості роботи служби доставки. Зазвичай це займає 1-2 робочі дні.

  Навіть якщо не зберігся чек - не біда, для оформлення повернення достатньо буде назвати нам ваші ПІБ та номер телефону. Ми цінуємо кожного нашого покупця та у спірних ситуаціях намагаємося бути на вашому боці!

  Якщо у вас ще залишились питання що до доставки чи повернення - зв'яжіться з нами любим доступним способом, вказаним на сторінці: контакти і ми обов'язково Вам допоможемо!