0

  ОПЛАТА

  В залежності від вашого побажання та місцезнаходження ви можете вибрати один з декількох способів оплати:

  • оплата на місці при отриманні замовлення у відділенні служби доставки Нова Пошта
  • грошовий переказ на картку Моно- або Приват Банку
  • оплата за реквізитами Моно- або Приват Банку
  • оплата кур'єру служби доставки Нова Пошта при отриманні замовлення
  • оплата банківською карткою онлайн

  В залежності від обраного варіанту оплати можливе нарахування додаткової комісії за банківські послуги. Точну суму комісії ви зможете побачити в процесі оформлення замовлення.

  Якщо оплата здійснюється через банк, необхідно буде пред'явити продавцю або кур'єру квитанцію про оплату (для приватних осіб) або копію платіжного доручення та довіреність (для юридичних осіб).

  Обмін та повернення товару:

  Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», Покупець має право на обмін Товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений Продавцем.

  Також звертаємо вашу увагу на те, що ми надаємо річну гарантію на всі товари, розміщені на нашому сайті. Роль гарантійного талону відіграє електронний фіскальний чек, який ми надішлемо вам після сплати вартості товару в СМС або повідомленням у Viber. Якщо протягом року куплений у нас товар вийшов з ладу з вини виробника - ми за наш рахунок оформимо обмін товару, що вийшов з ладу, на новий робочий або ж відшкодуємо вам 100% вартості купленого раніше товару. Наші гарантійні зобов'язання діють за умови, що куплена продукція не піддавалася стороннім фізичним та хімічним впливам, відсутні сліди контакту пристрою з рідинами, на пристрої відсутні сліди ударів, корпус пристрою не деформований, немає слідів спроб розкрити пристрій тощо.

  Обмін і повернення ми робимо без зайвої паперової бюрократії, тому тривалість цього процесу залежить виключно від вас і швидкості роботи служби доставки. Зазвичай це займає 1-2 робочі дні.

  Навіть якщо не зберігся чек - не біда, для оформлення повернення достатньо буде назвати нам ваші ПІБ та номер телефону. Ми цінуємо кожного нашого покупця та у спірних ситуаціях намагаємося бути на вашому боці!

  Відповіді на усі питання, стосовно роботи нашого магазину Ви можете отримати тут: контакти